Pravidla Letní scény

Vstup na místa konání je umožněn vždy 50 minut před začátkem představení. Všechny prostory jsou pravidelně desinfikovány a k dispozici jsou bezdotykové stojany s desinfekcí.

Podle nařízení ministerstva zdravotnictví o konání kulturních akcí jsme nuceni požádat Vás o dodržování následujících zásad:

 • vstup do prostor amfiteátrů je do odvolání možný pouze s nasazeným respirátorem nebo nanorouškou a písemným potvrzením o jedné z níže uvedených možností:
  • minimálně tři týdny od první dávky očkování
  • negativní antigenní test provedený na odběrovém místě ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší 7 dní (děti do 6 let nemusí předkládat potvrzení o testování)
  • čestné prohlášení o samotestování
  • čestné prohlášení o provedeném testování ze zaměstnání
  • negativní samotest provedený na místě před personálem divadla, cena testu je 100 Kč
  • maximálně 180 dní od prodělání onemocnění COVID-19

Pravidla pořadatele při nepříznivém počasí

 1. Představení se konají i za slabého deště. Diváci si mohou přinést vlastní pláštěnky (v případě potřeby budou pláštěnky k zakoupení na místě).
 2. Podsedáky a deky nejsou vzhledem k hygienickým podmínkám k dispozici.
 3. Informace o konání představení ve velmi nepříznivém počasí (silný a vytrvalý déšť doprovázený bouřkou, vichřice, krupobití) obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem, a to ani v případě negativní předpovědi počasí.
 4. Prší-li v době začátku představení, vyhrazuje si pořadatel právo začátek představení posunout nebo představení přerušit.
 5. Pokud je představení zrušeno z důvodu velmi nepříznivého počasí do 60 odehraných minut, vzniká divákům nárok na vrácení vstupného nebo výměnu vstupenek na jiné představení dle vlastního výběru, a to v místě zakoupení vstupenky nejdříve druhý den po představení.
 6. Pokud je představení zrušeno po více než 60 odehraných minutách, nárok na vrácení / výměnu vstupenek zaniká.
 7. V hledišti platí přísný zákaz používání deštníků z důvodu zajištění viditelnosti pro každého diváka.

Dodatečné informace

 1. Doporučujeme zvolit teplejší oblečení a vhodnou obuv.
 2. Ve všech areálech platí přísný zákaz kouření.
 3. Během představení je zakázáno používat mobilní telefony, pořizovat audio-vizuální záznam nebo fotografovat.
 4. Po zahájení představení zaniká pozdě příchozím divákům nárok na zakoupená místa a budou usazeni podle pokynů pořadatele.
 5. Nádvoří zámku ve Slavkově u Brna je přístupné i pro osoby s omezenou možností pohybu.
 6. Prodej vstupenek probíhá v pokladně Divadla Bolka Polívky, v prodejní síti GoOut nebo na místě vždy od 17:30 (Brno, Kraví hora), od 19:00 (Mikulov, Slavkov u Brna).

KUDY NA LETNÍ SCÉNY?


BRNO, AMFITEÁTR KRAVÍ HORA:

Letní scéna Kraví hora Brno